Razpisano delovno mesto

Strokovni sodelavec za trženje

Služba za digitalno trženje

Ljubljana

Prijave do: 10.08.2024

V Zavarovalnici Vita bi bili radi drugačni od drugih ponudnikov zavarovanj. Ljudem želimo svetovati, kako naj si zagotovijo varnost, in jim stati ob strani v trenutkih preizkušenj. Posvetili smo se življenjskim in nezgodnim zavarovanjem, vedno pa iščemo načine, kako jih ljudem približati na čim bolj enostaven in priročen način. Zato v svoji ekipi radi vidimo ljudi, ki izzive rešujejo s sodelovanjem in dobrimi idejami.

Kratek opis delovnega mesta

V Zavarovalnici Vita iščemo »strokovnega sodelavca/ko za trženje«!

Tebe, ki zastrižeš z ušesi ob besedah na »S«: SEO, segmentacija, Salesforce, samoiniciativnost, strast.

Super, če si se prepoznal/a v oglasu. V svojo ekipo vabimo multipraktika, nekoga, ki se z marketinškim svetom šele spoznava, a je poln idej in željan novega znanja. Iščemo sodelavko ali sodelavca, ki bo povezoval/a ekipo in prevzemal/a različne naloge ter skupaj z ekipo rastel/a.

Če nas še ne poznaš – smo Zavarovalnica Vita, mlada ekipa z visokimi cilji, smo življenjska zavarovalnica, ki domuje v banki NLB in na spletu. Zaposlenim nudimo delo od doma – lahko v pižami, tedensko sadje – za zdravje, zabavne team buildinge in vesolje možnosti za strokovni napredek. Spodbujamo raznolikost- radi imamo različne perspektive, edinstvene ideje in pristne zgodbe, zato te spodbujamo, da prineseš s seboj svojo edinstveno osebnost! Nikomur na začetku ni pretežko, zate poskrbimo z onboarding programom in ti dodelimo buddy-ja, ki bo v prvih tednih poskrbel, da se boš seznanil/a z vsemi našimi skrivnostmi ter mentorja, ki poskrbi, da boš čim prej samostojno kos novim nalogam.

Tvoje najpomembnejše naloge na delovnem mestu bodo:

  • priprava trženjskih materialov ter gradiv za komuniciranje z notranjo in zunanjo javnostjo,
  • upravljanje in uredništvo spletne strani zavarovalnice in intranetne strani,
  • pomoč pri izvedbi neposrednih trženjskih kampanj ter spremljanje in poročanje o uspešnosti le-teh,
  • skrb za komunikacijo preko »Info predala« zavarovalnice,
  • koordiniranje komunikacijskih aktivnosti znotraj Skupine NLB in Zavarovalne skupine Sava,
  • usklajevanje in nadziranje uporabe elementov celostne podobe znotraj Skupine NLB in Zavarovalne skupine Sava,
  • opravljanje drugih del po nalogu nadrejenega oz. uprave, ki smiselno sodijo v delokrog delovnega mesta oz. dela delovne sredine, kjer se opravlja delo.

Od tebe pričakujemo:

  • VI/1. stopnjo izobrazbe družboslovne ali druge ustrezne smeri,
  • delovne izkušnje niso pogoj,
  • dinamičnost, sodelovanje z drugimi, kreativnost, zanesljivost in odgovornost, etičnost, samoiniciativnost,
  • aktivno znanje angleškega jezika.

Mi pa ti ponujamo:

  • pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas s stimulativnim plačilom (fiksni in variabilni del) s poskusnim delom 5 mesecev,
  • čimprejšnji začetek dela,
  • hibridno delo od doma,
  • strokovno izobraževanje, karierno rast in spodbudo pri razvoju idej,
  • prijazno, urejeno in sproščeno delovno okolje z bogatim programom promocije zdravja na delovnem mestu,
  • redne teambuildinge in veliko odlične kave.

Spoznajmo se

Veseli bomo, če v tvojem življenjepisu najdemo tvojo strast in samoiniciativnost, dodaten plus so izkušnje in kompetence, prijavi se do 10.08.2024 TUKAJ in priloži svoj življenjepis.

V Zavarovalnici Vita smo ponosni podpisniki listine raznolikosti.

Ugodnosti za naše zaposlene

Prilagodljiv delovni čas

Vsak od nas ima svoj življenjski ritem, ki mu najbolj ustreza. Nekateri so najučinkovitejši zgodaj zjutraj, drugi malce kasneje. Da bi bili kar se da spočiti in bistrih glav, si zaposleni v dogovorjenih časovnih okvirih lahko prilagodijo čas prihoda na delovno mesto in odhoda z njega.

Možnost dela od doma

Dvakrat do trikrat tedensko se lahko zaposleni odločijo za delo od doma. Nekaterim to ustreza, ker prihranijo čas, ki bi ga sicer porabili za pot v pisarno, pa tudi zato, ker so tako učinkovitejši in lažje usklajujejo službeno in zasebno življenje.

Strokovna izobraževanja

Znanje je gonilna sila zavarovalnice Vita, zato spodbujamo izobraževanje in strokovni razvoj vseh zaposlenih. Poleg lastnih izobraževalnih programov sodelavcem omogočamo še obisk različnih strokovnih usposabljanj doma in v tujini.

Zavarujemo tudi tebe

Življenje je nepredvidljivo in dragoceno, zato zaposlenim ponujamo nekatera brezplačna zavarovanja zanje in njihove bližnje.

Zdrav duh v zdravem telesu

Poleg različnih športnih aktivnosti, kot so plavanje, tenis, odbojka in vodene vadbe v fitnesu, so zaposlenim v Viti na voljo tudi preventivni zdravstveni pregledi za nekatere resne bolezni. Z delavnicami sprostitvenih tehnik pa skrbimo tudi za naše dobro psihološko počutje.

Družini prijazno

Prvi vrtčevski koraki in prvi šolski dan so pomembni družinski dogodki, ki jih zaposleni v Viti nikakor ne smejo zamuditi. Otroke razveselimo tudi z darili dedka Mraza, možnostjo ogleda otroških predstav v Cankarjevem domu ter z vstopnicami in ugodnejšim počitniškim varstvom v ZOO Ljubljana.

Dan za zdravje

Vsak zaposleni v zavarovalnici Vita ima en dodatni prosti dan, ki ga lahko porabi za rekreacijo ali oddih. Nekateri se odpravijo v hribe, drugi smučat ali plavat, vsak pa nam pošlje fotografijo z lepimi pozdravi za sodelavce.

Vračamo družbi

Vsak od nas lahko po svoje prispeva k boljši in lepši prihodnosti, skupaj pa lahko naredimo še več. Vsako leto s pobudo Srce za svet zaposlene vključimo v aktivnosti, s katerimi se trudimo pustiti pozitiven pečat v družbi, katere del smo. Tako naša obljuba, da ljudem stojimo ob strani, dobi še globlji pomen.

Družimo se

Skupaj rešujemo izzive in se družno veselimo uspehov. Vsako leto organiziramo dogodke, na katerih bolje spoznamo sodelavce, okrepimo ekipnega duha in izboljšamo medsebojne odnose. Veselimo se tudi rojstnih dnevov, pomembnih obletnic in osebnih uspehov.

Če te zanima delo v zavarovalnici Vita in bi se nam rad/-a pridružil/-a, nam do vključno 10. 08. 2024 na naslov kariera@zav-vita.si pošlji prijavo s svojo predstavitvijo in življenjepisom.